Türkiye E-Spor Federasyonu Olağan Genel Kurul Geçici Delege Listesi

TÜRKİYE E-SPOR FEDERASYONU OLAĞAN GENEL KURUL GEÇİCİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

SEÇİM

YÖNETMELİĞİ

DELEGENİN

KURUMU/UNVANI/KULÜBÜ

İLİ

ADI SOYADI

1

8/2 (A)

MEHMET BAYKAN

GSB-GENEL MÜDÜR

ANKARA

2

8/2 (A)

BÜNYAMİN BOZGEYİK

GSB-SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANI

ANKARA

3

8/2 (A)

ÖMER ALTUNSOY

GSB-GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

ANKARA

4

8/2 (A)

MURAT KOCAKAYA

GSB-GENEL MÜDÜR YARDIMCISI V.

ANKARA

5

8/2 (A)

METE EROL

GSB-GENEL MÜDÜR YARDIMCISI V.

ANKARA

6

8/2 (A)

MEMET ASLAN

GSB-GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

ANKARA

7

8/2 (A)

ERCAN YILDIZ

GSB-DAİRE BAŞKANI

ANKARA

8

8/2 (A)

FATİH UYSAL

GSB-DAİRE BAŞKANI

ANKARA

9

8/2 (A)

HAKAN BEBEK

GSB-DAİRE BAŞKANI

ANKARA

10

8/2 (A)

MUSTAFA ELDURAN

GSB-DAİRE BAŞKANI V.

ANKARA

11

8/2 (A)

OSMAN GÜMÜŞ

GSB-DAİRE BAŞKANI

ANKARA

12

8/2 (A)

SELÇUK ÇEBİ

GSB-DAİRE BAŞKANI

ANKARA

13

8/2 (A)

ŞÜKRÜ YILMAZ

GSB-DAİRE BAŞKANI

ANKARA

14

8/2 (D)

ABDULLAH ALBUNAR

T.A.S.K.K.

ANKARA

15

8/2 (D)

BAYRAM YÜKSEL

T.A.S.K.K.

ANKARA

16

8/2 (F)

ALPER AFŞİN ÖZDEMİR

ESKİ FEDERASYON BAŞKANI

İSTANBUL

17

8/2 (G)

TAHA YUSUF CAN

ADANA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

ADANA

18

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

AFYON

19

8/2 (G)

ABDULLAH ZEYBEK

ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

AFYON

20

8/2 (G)

HAKAN KESKİN

ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

ANKARA

21

8/2 (G)

CENAP FİLLİKÇİOĞLU

AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

AYDIN

22

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

KARESİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

BALIKESİR

23

8/2 (G)

EBEDİYE IŞIK

BATMAN YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

BATMAN

24

8/2 (G)

SERDAR AKAR

Pİ5 E SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

BURSA

25

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

EDİRNE FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

EDİRNE

26

8/2 (G)

ALATTİN ÖZDEMİR

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

ELAZIĞ

27

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

ESENLER EROKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İSTANBUL

28

8/2 (G)

EMRE AKSOY

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İSTANBUL

29

8/2 (G)

EVREN SÜRMEN

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ DERNEĞİ

İSTANBUL

30

8/2 (G)

ÜNAL ATICI

TÜGVA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İSTANBUL

31

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

İZMİR İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İZMİR

32

8/2 (G)

HÜSEYİN YAMAÇ

HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ

KARAMAN

33

8/2 (G)

ALİ KARAGÖZ

KAYSERİ AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

KAYSERİ

34

8/2 (G)

SABRİ GÜLMEZ

TALAS GÜCÜ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

KAYSERİ

35

8/2 (G)

MEVLÜT ÖNERBAY

GÖLCÜK ENGELLİLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

KOCAELİ

36

8/2 (G)

GÜRDAL YOLCU

MANİSA ELEKTRONİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MANİSA

37

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

ALİ YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

38

8/2 (G)

ALİ KARAKESME

ALSANCAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

39

8/2 (G)

MEHMET OZAN DEMİR

DEMİR 33 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

40

8/2 (G)

CEMAL ÖNER

KUVAYİ MİLLİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

41

8/2 (G)

METİN DOĞU

LİDER OYUNCULARIN BİRLİK BERABERLİK YERİ E-SPOR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

42

8/2 (G)

AYTEKİN ATAŞ

NOKTA OKÇULUK MERSİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

43

8/2 (G)

GÜNEY YEŞİLGÖZ

TOROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

44

8/2 (G)

ABDULKADİR DOLAŞ

ZİRVE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MERSİN

45

8/2 (G)

MEMİŞ ALPER YILDIRIM

EGE YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MUĞLA

46

8/2 (G)

NİHAT EKİNCİLER

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

MUĞLA

47

8/2 (G)

TURAN SAYIN

NİĞDE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

NİĞDE

48

8/2 (G)

EMREN ÇECE

GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

ORDU

49

8/2 (G)

EYÜP SELAMET

ATMACA E-SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

RİZE

50

8/2 (G)

ERDOĞAN TUNÇ

SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

SİVAS

51

8/2 (G)

AHMET ALPAY

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

ŞANLIURFA

52

8/2 (G)

UĞUR TELSAÇ

TUNCELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

TUNCELİ

53

8/2 (G)

OĞUZ AYDOĞAN

UŞAK FORZA E SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

UŞAK

54

8/2 (G)

HASAN YILDIZ

GAME PARKVAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

VAN

55

8/2 (G)

DELEGE İSMİ BİLDİRMEDİ

YOZGAT ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

YOZGAT

 

SEÇİM KURULU


Diğer Haberler

Tüm Haberleri Görüntüle